Ticket Stop Winners

For the full list of TICKET LIMIT HITTERS click HERE

QUEENSBOROUGH LIFETIME TICKET WINNERS

2012 – Bill English

2013 – Ashlyn Hobbs

2014 – Carol Miller

2015 – Cecil Miller

2016 – Tracy Miller

2017 – Kelly Alderman

2018 – William Langham

2019 – Sharon Perdue

CHEVY SATURDAYS WINNERS

WEEK 1

  1. Riggs, J.R.
  2. Detter, Lesley
  3. Raley, Tommy
  4. Love, Sammy
  5. Byrd, Allen
  6. Castro, Rosa

WEEK 2

  1. Beasley, Elizabeth
  2. Parks, Sherrell
  3. Carpenter, Ginger
  4. Clark, Brandi
  5. Lowe, Larry
  6. Wren, Tony

WEEK 3

  1. Battle, Lisa
  2. Jones, Carrie
  3. Lamb, Jeff
  4. McCain, Chris
  5. Reece, Patricia
  6. Walter, Hannah

WEEK 4

  1. English, James
  2. Grace, Salena
  3. Huffman, Faith
  4. Russel, Shirley
  5. Sidener, Roger
  6. Taylor, Sherry

WEEK 5

  1. Bell, Dennis
  2. Betty, Hannah
  3. Dixon, Amy
  4. Powell, Wayne
  5. Rhodes, Wade
  6. Smith, Terry

WEEK 6

  1. Beckum, Larry
  2. Jones, Jennifer
  3. McDaniel, Paul
  4. Montgomery, Mary
  5. Peters, Emily
  6. Pollard, Dewayne

WEEK 7

  1. Ali, Ajani
  2. Enlow, Chester
  3. Miller, Grace
  4. Peterson, Randy
  5. Taylor, Charles

WEEK 8

  1. Boyleston, Jeffery
  2. Cyr, Emily
  3. Edwards, Heather
  4. Jamelle, Ron
  5. Ryals, Christine

WAFFLE HOUSE TOUR – JIMMIE DYESS 8/16

  1. Beasley, Betty

ASSOCIATED CREDIT UNION – WHEELER RD 8/22

  1. Bond, Alisha
  2. Mobley, Brandon
  3. Mullins, Leah
  4. Scott, Amy
  5. Tillman, Leanna

WAFFLE HOUSE TOUR – THOMSON 8/23

  1. Bright, Dan

FIRST CHOICE HOMEBUILDERS – STALLINGS RIDGE 8/23

  1. Baker, Lindsay
  2. Franklin, John
  3. Jones, Cara
  4. Rachels, Allyson
  5. Rawls, Kathy

TAYLOR HYUNDAI – WASHINGTON RD 8/24

  1. Abfalter, Doug
  2. Andrews, Rebecca
  3. Archer, David
  4. Bates, Debbie
  5. Belcher, Rachel
  6. Craw, Gina
  7. Gravely, Jon
  8. Hurt, Brittany
  9. Hurt, Bryan
  10. Ivey, Sylvia
  11. Jacobs, Sandra
  12. McKinney, Haley
  13. Swint, Abigail
  14. Tokar, Petra
  15. Turner, Judy

AIKEN OVERHEAD DOOR – NORTH AUGUSTA 8/26

  1. Alexander, Joe
  2. Anderson, Casey
  3. Ballard, Briggs
  4. Barden, Kelli
  5. Boone, Jessica
  6. Cornforth, David
  7. Gillespie, Teressa
  8. Grant, Kelly
  9. Hall, Troy
  10. Hanyok, John
  11. Harris, Tonya
  12. Morin, Matthew
  13. Opaleweski, Mary
  14. Raby, Jessica
  15. Shaffer, Sierra

BEACON AUTOMOTIVE – GROVETOWN, GA 8/28

  1. Alexander, Vanya
  2. Ashmen, Melody
  3. Phaedra, Bennett
  4. Bulfinch, Louise
  5. Cambell, David
  6. Cook, Vickie
  7. Crickenberger, Matt
  8. Davis, Evie
  9. Haywood, April
  10. Hurt, Brittany
  11. McMichael, Jamie
  12. Shinkle, Carolyn
  13. Stanley, Autumn
  14. Towns, Kimberly
  15. Wood, Janet

WAFFLE HOUSE TOUR – WASHINGTON RD 8/30

  1. Joyner, Vickie

LOW COUNTRY CLOTHIER 9/4

  1. Akers, Christel
  2. Cason, Travis
  3. Cato, Mallory
  4. Caughman, Brian
  5. Cota, Karen
  6. Darnell, Dennis
  7. Freeman, Gary
  8. Grant, Kelly
  9. Harris, Tonya
  10. Heffernan, Tucker
  11. Hilliard, Megan
  12. Pope, Gloria
  13. Pugh, Lisa
  14. Ward, Kim
  15. Wolfe, Shay

KIRKLAND’S FLOORING 9/5

  1. Beasley, John L
  2. Brook, Alice
  3. Cauley, Gail
  4. Childres, Megan
  5. Collins, Laura
  6. Doran, Jamie
  7. Fulmer, Kristi
  8. Gerlach, Chasie
  9. Harris, Lisa
  10. Johnson, Courtney
  11. Kitchens, Susan
  12. Padgett, Ashlie
  13. Pollock, Ken
  14. Wolfe, Sharon
  15. Worthington, Trina

AIKEN / AUGUSTA ORAL & FACIAL 9/11

  1. Abee, Rose
  2. Cauley, Gail
  3. Cioffi, Payne
  4. Coar, Matthew
  5. Combs, Renee
  6. Goolsby, Blake
  7. Hall, Dean
  8. Hall, Kaye
  9. Hardy, Barbara
  10. Long, April
  11. Perry, Tonya
  12. Powell, Debbie
  13. Skadan, Sean
  14. Strickland, Christine
  15. Wolfe, Jason

LEXUS OF AUGUSTA 9/12

  1. Bodie, Dee
  2. Bunn, Terri
  3. Davis, Kathie
  4. Dowling, Lisa
  5. Drenthe, Cynthia
  6. Gower, David
  7. Green, Melissa
  8. Harris, Will
  9. Jacobs, Sandra
  10. Laprade, Beverly
  11. Lillis, Judy
  12. Lowe, Travis
  13. McKerley, Kevin
  14. Mensing, Debbie
  15. Spivey, Scott

ASSOCIATED CREDIT UNION 9/13

  1. Anderson, Chesley
  2. Bing, Neal
  3. Carland, Krystal
  4. Clements, Kristin
  5. Ellis, Deanna
  6. Garnell, Amber
  7. Grates, Stephanie
  8. Huffman, Linda
  9. Johnson, Charcest
  10. Mann, Emma
  11. McCall, Donna
  12. Mcnair, Donna
  13. Philpot, Jerry
  14. Sullivan, Samantha
  15. Watkins, Kathryn

ROOTED COFFEEHOUSE 9/13

  1. Bartlett, Denise
  2. Beasley Jr., John
  3. Blackledge, Laura
  4. Chamineak, Sharon
  5. Collins, Kara
  6. Crouch, Ashley
  7. Diceson, Gerald
  8. Dowdle, Lindsey
  9. Hall, Stephanie
  10. Harris, Fay
  11. Hice, Kirk
  12. Kirkland, Casey
  13. Larviscy, Trey
  14. Percival, Shawn
  15. Wolfe, Jason

ESCAPE OUTDOORS – EVANS 9/14

  1. Bassali, Hannah
  2. Bulfinch, Louise
  3. Cawley, Ansley
  4. Custer, Kip
  5. Elrod, Hayley
  6. Graham, Morgan
  7. Harmon, Chris
  8. Jhant, Julianne
  9. Krueger, Darin
  10. Lee, Adam
  11. Lowery, Skip
  12. Samples, Felicia
  13. Sanders, Haley
  14. Solesbee, Chris
  15. Williford, Colby

PALM VILLAGE 9/18

  1. Black, Kimberly
  2. Carland, Krystal
  3. Cawley, Davis
  4. Crawford, Sarah
  5. Denny, Karen
  6. Green, Melissa
  7. King, Donna
  8. McMan, John
  9. Miculka, Jordan
  10. Raburn, Jean
  11. Roache, Debra
  12. Shadden, Margaret
  13. Stephens, Candace
  14. Tedford, Kyle
  15. Van Huss, Ashley

AUGUSTA KAWASAKI 9/19

  1. Audette, Rochelle
  2. Beasley, John L.
  3. DeGumbia, Jenny
  4. Hardin, Pam
  5. Harrison, Annalise
  6. Horton, Tina
  7. Miller, Sammy
  8. Moxley, Rhonda
  9. Rain, Britney
  10. Reed, Rene
  11. Schwartz, Kim
  12. Scott, Garrett
  13. Tokar, Petra
  14. Whisnant, Katelyn
  15. Wilson, Nicole

UNIVERSITY HEALTHCARE SYSTEMS 9/20

  1. Adams, Tanja
  2. Alley, Stacy L.
  3. Coleman, April
  4. Crozier, Blake
  5. Godbee, Chris
  6. Hardin, Pam
  7. Hinkle, Michelle
  8. Jones, Rhonda
  9. Landrum, Jessica
  10. Logue, Jeff
  11. Lowry, Chris
  12. Palmer, Meredith
  13. Pearson, Dan
  14. Reed, Tori
  15. Wimpy, David

BLANCHARD EQUIPMENT 9/20

  1. Bailey, Craig
  2. Pollock, Ken
  3. Hice, Kirk
  4. Lafontaine, Debbie
  5. Lovering, Johnathan
  6. Lowry, Brett
  7. McDade, Taylor
  8. Palmer, Jenifer
  9. Rish, Kevin
  10. Sharp, Patrick
  11. Smith, Kristen
  12. Thompson, Kristen
  13. Thorne, Butler
  14. Neal, Ted
  15. Woodward, Johnny

THE MORTGAGE FIRM 9/21

  1. Cawley, Joe
  2. Clay, Donna
  3. Daves, Nicole
  4. Day, Beth
  5. Glasscock, Angela
  6. Hand, James
  7. Lewis, Jessica
  8. McGahee, Milo
  9. Mueller, Thomas
  10. Palmer, Paul
  11. Prickett, Jan
  12. Smith, Gatlyn
  13. Summers, Terry
  14. Turner, Dana
  15. Wimpy, David

AIKEN OKTOBERFEST 9/21

  1. Arthurs, Heather
  2. Blanchard, Theresa
  3. Cabit, Natalie
  4. Carland, Ronnie
  5. Eustace, Matthew
  6. Hicks, Ricky
  7. Lowery, Glenn
  8. Moler, Katie
  9. Moutzounis, Karen
  10. Ouzts, Janette
  11. Ouzts, Raymond
  12. Pate, Billy
  13. Solomon, Brooke
  14. Tuttle, Edwin
  15. West, Suzanne

OLYMPUS GRANITE   9/24/19

  1. Anderson, Casey
  2. Anderson, Chesley
  3. Burnett, William
  4. Crozier, Jason
  5. Hanyok, Sandra
  6. Harp, Wesley
  7. Helton, Margaret
  8. Jacobs, Steve
  9. Jenkins, Ann
  10. Judy, Edward
  11. McDonough, Veronica
  12. Percival, Shirley
  13. Philpot, Emma
  14. Willing, Hannah
  15. Wren, Avery

2nd CITY DISTILLING CO.   9/25

  1. Arthur, Heather
  2. Brandon, Justin
  3. Carreras, Dede
  4. Coffey, Ian
  5. Hall, Kay
  6. Howard, Chandra
  7. Joyner, Vickie
  8. Logan, Karen
  9. Morris, Johnathon
  10. Richards, Corey
  11. Richoux, Blane
  12. Shaver, Trey
  13. Turner, Rhonda
  14. Weeks, Logan
  15. Van Seiver, Craig

THAT FLIPPIN’ EGG 9/26

  1. Bowling, Allie
  2. Boyd, Bob
  3. Brown, Katie
  4. Ellis, Terry
  5. Favro, Toni
  6. Hamel, Mindy
  7. Jennings, Craig
  8. Johnson, Drena
  9. Johnson, Sherrie
  10. Johnson, Stephanie
  11. Laircey, Nadine
  12. Mckie, Debbie
  13. Meredith, Renee
  14. Seabolt, Julie
  15. Smith, Jared

FANTASTIC SAM’S 9/26

  1. Adams, John
  2. Bishop, Ava
  3. Chance, Susan
  4. Cole, Roger
  5. Evans, Durrell
  6. Harmon, Chris
  7. Lee, Karen
  8. Long, April
  9. Miller, Judy
  10. Ouzts, Janette
  1. Padgett, Jimmy
  2. Roberts, Marie
  3. Shaffer, Sierra
  4. Stanley, Autumn
  5. Taylor, Lyndsay

SPRINT FOODS 9/27

  1. Arthur, Heather
  2. Haffly, James
  3. Radford, James
  4. Shumpert, Ernie
  5. Temples, Angela

AUGUSTA UNIVERSITY SUMMERVILLE CAMPUS 9/27

  1. Andrews, Tonya
  2. Audette, Danny
  3. Beasley, Katelyn
  4. Blackwell, Richard
  5. Bryant, Patrick
  6. Grigg, Michaell
  7. Hall, Dean
  8. Hanyok, John
  9. Napier, Richard
  10. Peel, Michelle
  11. Pitts, Kellie
  12. Raburn, Jean
  13. Rice, Jeff
  14. Smith, Julia
  15. Taylor, Cole
  16. Trollinger, Aubrey
  17. Vick, Sarah
  18. Wallace, Amanda
  19. White, Jennifer
  20. Williams, William

A&D CARPETS AND HARDWOODS 9/28

  1. Bell, Nancy
  2. Bishop,Henry
  3. Deakin, Cassie
  4. Fulmer, Karen
  5. Lewis, Frankie
  6. Lowe, Sandy
  7. Maietta, Jan
  8. Owens, Susan
  9. Tokar, Frank
  10. Ward, Danny

LUCKEY CHARM 9/28

  1. Anderson, Emily
  2. Beasley, Katelyn
  3. Cato, Mallory
  4. Guy, Marcie
  5. Konowsky, Kristopher
  6. McAlister, James
  7. Parrish, Martha
  8. Philpot, Emma
  9. Ward, Kim
  10. Wood, Paul

TPS- EVANS TO LOCKS RD. 9/30

  1. Black, Summer
  2. Chambers, Denise
  3. Lucas, Wanda
  4. McNair, Dustin
  5. Sorrells, David

TPS- WASHINGTON RD. 10/1

  1. Wakefield, Evelyn
  2. Rogers, Cynthia
  3. Cunningham, Ashley
  4. Coggins, Micheal
  5. Stein, Cindi

TPS- LEWISTON RD. GROVETOWN 10/2

  1. Glasure, Mary Ann
  2. Hamel, Mindy
  3. Leggett, Wendy
  4. Miller, Lisa
  5. Sandback, Benita

TPS- EVANS TO LOCKS RD. 10/3

  1. Beasley, John Jr.
  2. Creel, Marianne
  3. Kiesou, Brittney
  4. Sangsten, Jennifer
  5. Sterling, Jennifer

GERALD ROBINSON PAINT 10/3

  1. Beitzel, Hank
  2. Brooks, Shaun
  3. Cota, Mark
  4. Cox, Bonnie
  5. Dasher, Jessica
  6. Ellis, Deanna
  7. Gillam, Jim
  8. Graham, Debbie
  9. Hall, Troy
  10. Knight, Susan
  11. Robinson, David
  12. Saul, Jim
  13. Vernon, Debra
  14. Wiley, Megan
  15. Wright, Judy

TPS- EVANS 10/4

  1. Black, Summer
  2. Rogers, Cynthia
  3. Shadden, Judi
  4. Thompson, Delma
  5. Williford, Shelby

ACE HARDWARE 10/4

  1. Blanton, Marlin
  2. Cawley, Davis
  3. Cawley, Lauren
  4. Crozier, Jason
  5. Hamilton, Lisa
  6. Hayes, Somer
  7. Holland, Eddie
  8. Lewis, Stephanie
  9. Moore, Jason
  10. Orzechowski, Hunter
  11. Ponik, Brent
  12. Roll, Robert
  13. Tucker, Tonya
  14. Tuttle, Shelby
  15. Williams, Alyssa

LAURELWOOD EQUIPMENT 10/5

  1. Andrews, Jeff 
  2. Bailey, Michelle
  3. Barden, Keith
  4. Beasley, Chris
  5. Carter, Lillie
  6. Hall, Tammy
  7. Harmon, Brandi
  8. Jhant, Julianne
  9. Kahler, Paige
  10. Lowery, Skip
  11. Neely, Jadene
  12. Oldham, Amanda
  13. Robert, Marie
  14. Salsi, Shawnda
  15. Saul, Jim
  16. Smith, Ross

GOLDMAN’S TRUE VALUE 10/7

  1. Baker, Adrianna
  2. Boatwright, Rodney
  3. Charnovus, Dalton
  4. Cox, Angela
  5. Garvin, Brooke
  6. Grice, Jessica
  7. Guzman, Gerardo
  8. Kelly, Paul
  9. Magana, Gail
  10. McCuen, Krista
  11. Morris, Lindy
  12. Perry, Shane
  13. Pethick, David
  14. Wiemer, Brad
  15. Woodward, Johnny

BADCOCK & MORE – 10/9

  1. Abdullah, Jessica
  2. Adams, Whitney
  3. Atnipp, Kayla
  4. Bargstedt, Brittany
  5. Corbett, Jordyn
  6. Cox, Kyle
  7. Frommer, Brenda
  8. Gresham, Matthew
  9. Holmes, Maranda
  10. Icenhour, Penny
  11. Johnson, Lenwood
  12. Newsome, Randall
  13. Rodrigues, Jessica
  14. Rosier, Heather
  15. Tarbox, Karen

C&C AUTOMOTIVE – 10/10

  1. Auret, Rachel
  2. Boone, Jessica
  3. Cawley, Ansley
  4. Crewsonberry, Gloria
  5. Debord, Tonnia
  6. Harrison, Richard
  7. Hayes, Somer
  8. Hegre, Gia
  9. Johnson, Arlene
  10. McClada, Kirshana
  11. Moreno, Shannon
  12. Raborn, Heather
  13. Smith, Phyllis
  14. Thompson, Penny
  15. William, Jacqueline

WOODWARD & ASSOCIATES – 10/10

  1. Carpenter, Julie
  2. Delacruz, Jessica
  3. Diaz, Kayla
  4. Duffie, Maria
  5. Evans, Nick
  6. Lown, Audrey
  7. McCuen, Catherine
  8. Meers, Lisa
  9. Mullner, Claudia
  10. Mundy, Amanda
  11. Owens, Robin
  12. Wambert, Diana
  13. Wiemer, Brad
  14. Williams, Julie

SALTER BUILDING SUPPLY – 10/11

  1. Kelly, Judy
  2. LaPrade, Beverly
  3. Pobalis, Joe
  4. Pope, Mark
  5. Whitman, Shawn

RIDGE SPRING HARVEST FESTIVAL 10/12

  1. Edwards, Tammy
  2. Hayes, Katelyn
  3. Jenkins, Ann
  4. Morris, Trey
  5. Newsome, Aubrey
  6. Ouzts, Raymond
  7. Padgett, Tony
  8. Parrish, Michael
  9. Smith, Ashley
  10. Tindall, Missy

TAYLOR HYUNDAI – 10/12

  1. Brown, Macie
  2. Chase, Rebecca
  3. Custer, Kip
  4. Ellis, Terry
  5. Hall, Stephanie
  6. Hallman, Jessica
  7. Johnson, Hunter
  8. Kahres, Faith
  9. Nabel, David
  10. Netherton, Kevin
  11. Oldham, Amanda
  12. Olson, Rebecca
  13. Prickett, Jan
  14. Taylor, Maria
  15. Wallace, Amanda

CRICKET WIRELESS – BARNWELL – 10/14

  1. Douglass, Ashley
  2. Dyches, Derek
  3. Owens, Brianna
  4. Smith, Kalin
  5. Tyler, Nella

MELLOW MUSHROOM – WASHINGTON RD. – 10/14

  1. Allen, Brenda
  2. Atterton, Jason
  3. Jones, Shannon
  4. Swaney, Theresa
  5. Worthington, Trina

CRICKET WIRELESS – THOMSON – 10/15

  1. Jones, Katie
  2. Knight, Susan
  3. Peterson, Ali
  4. Taylor, Robin
  5. Wright, Evan

MELLOW MUSHROOM – AIKEN – 10/15

  1. Blair, Rachel
  2. Dick, Andie
  3. McManus, T John
  4. Rutland, Lauren
  5. Sighter, Mark

CRICKET WIRELESS – NORTH AUGUSTA – 10/16

  1. Bishop, Caroline
  2. Clegg, Brittany
  3. Jennings, Sara
  4. Redd, Jr., Ray
  5. Whitley, Rosemarie

MELLOW MUSHROOM – AIKEN – 10/16

  1. Adams, John
  2. Bunn, Terri
  3. Johnson, Marcie
  4. Steinmeyer, Jason
  5. Scott, Lily

CRICKET WIRELESS – 10/17

  1. Blackburn, Roy
  2. Bouchillon, Donna
  3. Cooper, Allison
  4. Galloway, Rick
  5. Pittman, Bryan

MELLOW MUSHROOM – 10/17

  1. DeMedius, Cathy
  2. Graham, Victoria
  3. Guzman, Victoria
  4. Kramer, Suannah
  5. Wester, Hollie

CRICKET WIRELESS – 10/18

  1. Cioffi, Michael
  2. Cochran, Phyllis
  3. Lokey, Debbie
  4. Neal, Mike
  5. Tucker, Tonya

MELLOW MUSHROOM – 10/18

  1. Gibson, Teresa
  2. Gore, Madison
  3. Harn, Janice
  4. Heald, Debra
  5. Reid, Chad

STREET AND TRAIL – 10/19

  1. Barrowman, Ben
  2. Collins, Haleigh
  3. Godbee, Brent
  4. Grant, Timmy
  5. Hammett, Lisa
  6. Harris, Faye
  7. Heath, Wendy
  8. Hill, Dewey
  9. Howell, Andy
  10. Lemcke, Carly
  11. Meredith, Renee
  12. Prickett, Codi
  13. Reichel, Walter
  14. Rhodes, Sabrina
  15. Smith, Billy

7 SEAS MEDICAL SPA – 10/19

  1. Boyleston, Peter
  2. Carmony, Roger
  3. Carmony, Valorie
  4. Ernsperger, Jerry
  5. Faircloth, Kayla
  6. Hanyok, John Michael
  7. Harris, Don
  8. McGahee, Milo
  9. Moreno, Shannon
  10. Nanyen, Nancy
  11. Phillips, Lois
  12. Ridlehoover, Sheila
  13. Simmons, Jerry
  14. Thurmond, Ryan
  15. Williams, Paul

PALM BEACH TAN – 10/21

  1. Badger, Cecilia
  2. Bodie, Nic
  3. Craig, Melissa
  4. DeMedicis, Loren
  5. Grant, Julie
  6. Gresham, Matthew
  7. Hendly, Hazel
  8. Livingston, Matthew
  9. Metts, Ashley
  10. Percival, Sharon
  11. Riffe, Janice
  12. Riffe, Sarah
  13. Small, Brian
  14. Smith, Kristin
  15. Wilson, Elaine

REMAX REINVENTED – 10/22

  1. Braswell, Chris
  2. Cooper, Claire
  3. Deakin, Katie
  4. DeGumbia, Jonathan
  5. Grayson, LeeAnn
  6. Hill, Benjamin
  7. Johnson, Julia
  8. Kinson, Katie
  9. Livingston, Matthew
  10. Page, Jordan
  11. Prescott, Laura
  12. Purko, Pete
  13. Reigle, Dwayne
  14. Stevens, Fallon
  15. Watts, Amanda

COUNTRY CLUB / BLANCO BROWN CONCERT – 10/22

  1. Lowe, Donnetta
  2. Shackelford, Jonathan
  3. Dean, John
  4. Meagher, Danielle
  5. Nichols, Jennifer
  6. Clark, Lynda
  7. Bodie, Kameron
  8. Walker, Leah
  9. Lynch, Victoria
  10. Dyche, Philip
  11. Barrowman, Ben
  12. Lucas, Chris
  13. Bridges, Austin
  14. Crews, Brittney
  15. Newsome, Aubrey

SOUTHERN SIDING – 10/23

  1. Brooks, DeAnna
  2. Cabrera, Rich
  3. Clegg, Brittany
  4. Hobbs, Janet
  5. King, Van
  6. Koltz, Dawn
  7. Nichols, Thomas
  8. Rachels, Ronnie
  9. Robinson, David
  10. Schohndelmayer, Stacy
  11. Spradlin, Alison
  12. Thigpen, Brad
  13. Wakefield, Evelyn
  14. Ward, Danny
  15. Zapata, Debbie

DUNAGAN’S SEWING AND VACUUM – 10/23

  1. Arthurs, Lisa
  2. Austin, William B.
  3. Bodie, Nic
  4. Carpenter, Judy
  5. Chambers, Ed
  6. English, Janet
  7. Figueroa, Amber
  8. Holley, Madison
  9. Jones, Bailey
  10. Kaney, Robert
  11. McCuen, Krista
  12. McKee, Linda
  13. Moxley, Rhonda
  14. Rapp, Mike
  15. Ray, Amber M. M.

FIRST CHOICE HOMEBUILDERS – 10/24

  1. Beck, Angie
  2. Bourne, Debbie
  3. Clark, Brandon
  4. Gates, Kelly
  5. Johnson, Vernon
  6. Hensley, Kyle
  7. Honeymichael, Greg
  8. Powell, Jonathan
  9. Price, Lesia
  10. Vernon, Debra

TYLER TIRES – 10/24

  1. Arthurs Jr, Bobby
  2. Chapman, Brittney
  3. Collins, Laura
  4. Corley, Faith
  5. Green, Jennifer
  6. Hanyolc, Sandra
  7. Holbert, Mac
  8. Holley, Madison
  9. Jerrell, Betsy
  10. Jones, Larry
  11. McCuen, Catherine
  12. Overstreet, Lauren
  13. Sharpe, Lynne
  14. Turner, Rhonda
  15. Wheat, Debra

ASSOCIATED CREDIT UNION – 10/25

  1. Bohannon, Sunny
  2. Carter, Lillie
  3. Crawford, Alvin
  4. Derrick, Angel
  5. Grant, Timothy
  6. Gray, Shelia
  7. Hayden, Tammy
  8. Hutto, Kim
  9. Lucas, Micheal
  10. Ridlehoover, Shelia
  11. Ritchie, April
  12. Roy, Rebbie
  13. Taylor, Jeffrey
  14. Trudelle, Katherine
  15. Whisnant, Katelyn

SATCHER FORD – 10/25

  1. Adams, Joshua
  2. Anderson, Cindy
  3. Barron, Lee
  4. Baynham, Scott
  5. Fanthing, Mark
  6. Gerity, Michelle
  7. Hammett, Lisa
  8. Hill, A. Carolyn
  9. Holley, Wayne
  10. Linehan, Chris
  11. Radford, Donna
  12. Sprody, Darrell
  13. Tarbox, Karren
  14. Salley, Melony
  15. Weathersbee, Amanda

CHRIS YOUNG CONCERT – 10/25

  1. Oellerich, Marty

ACE HARDWARE – 10/26

  1. Cheape, John
  2. Fisher, Liz
  3. Foster, Sheila
  4. Hammett, Ashton
  5. Hardin, Alan
  6. Hutchinson, Hayden
  7. Litchfield, Dianne
  8. Livingston, Brenda
  9. McIntosh, Jennifer
  10. McQuinn, Krystal
  11. Mills, Annita
  12. Palmer, Meredith
  13. Pearson, Preston
  14. Prescott, Josh
  15. Reeves, Joley

RICK’S PAINT & BODY – 10/27

  1. Anderson, Amanda
  2. Boyd, Kristyl
  3. Crank, Brooke
  4. Drummer, Cindy
  5. Hauser, Mark
  6. Hegre, Gia
  7. Hill, Benjamin
  8. King, Van
  9. Neal, Jessie
  10. Nunamaker, Dave
  11. Odom, Victor
  12. Perdue, Dee
  13. Reese, Belva
  14. Reese, Lan
  15. Sumrall, Delores

FIRST COMMAND FINANCIAL SERVICES – 10/29

  1. Bauer, Joseph
  2. Botrscul, John
  3. Bundy, Tyler
  4. Carroll, Cameron
  5. Caughey, James
  6. Colon, Omar
  7. English, Bill
  8. English, Teresa
  9. Eugen, Gary
  10. Exler, Katlynd
  11. Federick, Zachery
  12. Gambrill, Amy
  13. Garcia, Jorge
  14. Gorlich, Jason
  15. Gutierrez, Olivia
  16. Hammond, M.K.
  17. Harris, Don
  18. Hazelwood, Glenn
  19. Hostad, Jon
  20. Jefferies, Grant
  21. Jillson, Nate
  22. Johnson, Austin
  23. Jones, David
  24. Kennedy, Angela
  25. Knight, Eric
  26. Leanhart, Dennis
  27. Lee, Janet
  28. Lewellwen, Jennifer
  29. Lovelace, Phillip
  30. Maioriello, Laura
  31. Maynard, Samantha
  32. McManus, John
  33. Merritt, Mitford
  34. Opfermann, Mary
  35. Pope, Suzy
  36. Pringle, John
  37. Pringle, Mariann
  38. Reeves, Heather
  39. Ryan, Eleanor
  40. Seals, Jeremy
  41. Seiter, Cathy
  42. Sineath, Leila
  43. Steinbrugge, Garrett
  44. Stratton, Fred
  45. Theobald, Andrew
  46. Thorpe, Donna
  47. Tice, Alex
  48. Torres, Jonathan
  49. Walker, Stephanie
  50. Walsh, Cornelius

AUGUSTA FAMILY DENTAL GROUP – 10/29

  1. Black, William
  2. Cason, Travis
  3. Creel, Marianne
  4. Heqre, Mark
  5. Lafonaine, Debbie
  6. Lucas, Wanda
  7. Jennings, Craig
  8. Marshal, Charles
  9. Mennings, Debbie
  10. Panzella, Mia
  11. Phegley, Bill
  12. Reid, Donna
  13. Seim, Chris
  14. Todd, Susan
  15. Wakerfield, Candace

PALM BEACH TANNING – 10/30

  1. Anderson, Emily
  2. Bossong, Rachael
  3. Campbell, Kaylee
  4. Cawley, Lauren
  5. Corbin, Megan
  6. Drummond, Terry
  7. Gault, Macey
  8. Holmes, Clay
  9. Lambert, Diana
  10. Lowery, Joy
  11. Mobley, Warren
  12. Moretta, Brenda M.
  13. Munson, JoAnn
  14. Murray, Laura
  15. Rowland, T.J.

FRENCH MARKET GRILLE WEST – 11/2

  1. Beckum, Kassie
  2. Chapman, Tara
  3. Dasher, Jessica
  4. Field, Tracie
  5. Forde, John
  6. Hegre, Mark
  7. Hutto, Barbara
  8. Kelly, Joanna
  9. Lewis, Frankie
  10. Martin, Brandon
  11. McDowell, Angela
  12. Neely, Jessica
  13. Riffe, Sarah
  14. Schrader, Joel
  15. Turner, Dave

AIKEN HOUSING CENTER – 11/2

  1. Arthurs, Lisa
  2. Bledsoe, Tjuana
  3. Cason, Amanda
  4. Creasy, Gage
  5. Fulmer, Tammie
  6. Goodin, Allen
  7. Guzman, Victoria
  8. Kelly, Greta
  9. Klingel, Daniel
  10. Lafuntaine, Heaven
  11. Lupton, Brenda
  12. Munson, JoAnn
  13. Salley, Melony
  14. Shake, Joe
  15. Stoner, Kristina

CULPEPPER LUMBER CO – 11/5

  1. Anderson, Adam
  2. Brannigan, Mary
  3. Cerullo, Kyra
  4. Deas, Lee Jr.
  5. Deas, Lee Sr.
  6. Gault, Macy
  7. Cawley, Joe
  8. Hutto, Daniel
  9. Jenkins, Joseph
  10. Morris, Trey
  11. Murray, Laura
  12. Padgett, Heather
  13. Richards, Justin
  14. Shadden, Judi
  15. Welsh, Carter

PENDARVIS CHEVROLET – 11/5

  1. Arthur, Amanda
  2. Arthur, Shannon
  3. Bonsant, Corey
  4. English, Teresa
  5. Hyler, Kelly
  6. Mitchell, Angela
  7. Murran, Pat
  8. Nixon, Mark
  9. Sullivan, Dan
  10. Thompson, Bill

ASSOCIATED CREDIT UNION – 11/8

  1. Adams, Corey
  2. Black, Kim
  3. Bradford, Amanda
  4. DaVitte, Jenny
  5. Deas, Lee
  6. Faulkner, Angie
  7. Gropp, Billy
  8. Highland, Haley
  9. Johnson, Julia
  10. Johnson, Stephanie
  11. Larson, Alexa
  12. Parrish, Kristin
  13. Russell, Vickie
  14. Wilce, Paul
  15. Hartman, Matt

SOLE – 11/8

  1. Banks, Emily
  2. Brophy, Lisa
  3. Elliott, Raven
  4. Floyd, Alle
  5. Hurt, Mary
  6. Joslin, Hannah
  7. Mayton, Corey
  8. Pfennig, Katie
  9. Prine, Rebecca
  10. Tiberi, Taylor

SOLE – 11/8 1AM (FINAL DRAWING)

  1. Knotts, Carly
  2. Curry, Stephen
  3. Winchell, Victoria
  4. Shaw, Ryan
  5. Turner, Gavin

AU HEALTH – GROVETOWN – 11/9

  1. Bean, McKenzie
  2. Beaulieu, Paula
  3. Braswell, Meghan
  4. Burke, Bobby
  5. Capito, Jennifer
  6. Deakin, Katie
  7. Eser, Stephanie
  8. Gillam, Mary
  9. Hill, Dewey
  10. Holmes, Cynthia
  11. Kent, Autumn
  12. LaFontaine, Roger
  13. Lara, Tessa
  14. Ligon, Kasey
  15. Lou, Becky
  16. Morris, Angela
  17. Parrish, Patti
  18. Pate, Jayden
  19. Summers, Madison
  20. Vickery, Robert

AUGUSTA ONCOLOGY – AIKEN – 11/9

  1. Aleman, Felipe
  2. Arthurs, Bobby
  3. Bartlett, Lowell
  4. Beasley, Betty
  5. Cauffman, Masey
  6. Dicks, Jennifer
  7. Friday, Cynthia
  8. Galloway, Gloria
  9. Hartley, Emily
  10. Jackson, Shana
  11. Livingston, Brenda
  12. McGuire, Michelle
  13. Padgett, Haley
  14. Rayos, Jaime
  15. Todd, Susan

B&E HEATING & AIR – NORTH AUGUSTA – 11/10

  1. Albion, Carol
  2. Allen, Lauren
  3. Bowen, Casey
  4. Brassell, Jeremy
  5. Bishop Sr., Henry
  6. Cagle, Rick
  7. Victory, Duncan
  8. Gregory, Kenneth
  9. Havyolz (?), John Michael
  10. Horton, Tina
  11. Kight, David
  12. Mottel, Kevin
  13. Nunamaker, Dave
  14. Soper, Denis
  15. Stallings, Ashley

METRO PCS – 11/11

  1. Blackledge , Laura
  2. Bowlby, Tim
  3. Edwards, Lisa
  4. Frazier, Wendy
  5. Kirkland, Carole

COMMUNIGRAPHICS – 11/12

  1. Anderson, Bridget
  2. Bieling, Dustin
  3. Casey, Tanya
  4. Clem, David
  5. Esken, Brookelyn
  6. Gay, Paula
  7. Hinkle, Michelle
  8. Holley, Kevin
  9. Jones, Bailey
  10. Jones, Tonya
  11. Shealey, Brittney
  12. Smith, Paula
  13. Vaughn, Debbie
  14. Vaughn, Olivia
  15. Westover, Jordan

HONEYBAKED HAM – 11/13

  1. Boerckel , Joan
  2. Correy, Courtney
  3. Collins, Jennifer
  4. Culbert, Barry
  5. Foster, Shelia
  6. Hastings, Sue
  7. Hobbs, Daniel
  8. Johnson, Drena
  9. McDonough, Veronica
  10. Mock, Victoria
  11. Morgan, Ashley
  12. Netherton, Penny
  13. Reese, Belva
  14. Robertson, Amber
  15. Willing, Hannah

BADCOCK & MORE – NORTH AUGUSTA – 11/13

  1. Adams, Ryan
  2. Anderson, Haley
  3. Beasley, Chris
  4. Chavis, Katrina
  5. Friday, Cynthia
  6. Heald, Debra
  7. Lamb, Ashley
  8. Lown, Audrey
  9. McKie, John
  10. Morris, Ashley
  11. Mottel, Kevin
  12. Prescott, Ashley
  13. Russo, Martha
  14. Siverhus, Suellen
  15. Walker, Torrian

FIRST CHOICE HOMEBUILDERS – 11/14

  1. Anderson, Jessica
  2. Bush, Lisa
  3. Chauvin, Brandy
  4. Dubois, Barbara
  5. Hawthorne, Jenna
  6. Livingston, Connie
  7. Marshall, Charles
  8. Mcellen, Janet
  9. Spurnier, Rachel
  10. Swartz, Kristin

TURNER REALITY – 11/14

  1. Arthur, Amanda
  2. Arrington, Debbie
  3. Baker, Judy
  4. Boyleston, Molly
  5. Bryant, Patrick
  6. Carruth, Leland
  7. Freville, Regan
  8. Kelly, Dorthy
  9. Pope, Mark
  10. Stafford, Kayden
  11. Stewart, Cecil
  12. Thompson, Brooks
  13. Turner, Pam
  14. Widener, Becky
  15. Wigginton, Kristen