On-Air Winners

For the full list of TICKET LIMIT HITTERS click HERE

MONDAY, SEPT. 9TH

  1. 7AM – Jones, Jennifer
  2. 9AM – Atkinson, Shyanne
  3. NOON – Hill, Stephanie
  4. 3PM – McCumbers, Angel
  5. 5PM – Faulkner, Julie

TUESDAY, SEPT. 10TH

  1. 7AM – Black, Diane
  2. 9AM – Morris, Stephanie
  3. NOON – Hurt, Bryan
  4. 3PM – Plummer, Brittany
  5. 5PM – Brocato, Angie

WEDNESDAY, SEPT. 11TH

  1. 7AM – Zahner, April
  2. 9AM – Anderson, Ami
  3. NOON – Collins, Sydnie
  4. 3PM – Hilliard, Megan
  5. 5PM – Johnson, Jeff

THURSDAY, SEPT. 12TH

  1. 7AM – Bennefield, Teresa
  2. 9AM – Collett, Virgil
  3. NOON – Champy, Sheryl
  4. 3PM – Bailey, Brian
  5. 5PM – Saul, Sandy

FRIDAY, SEPT. 13TH

  1. 7AM – Hutto, Lynn
  2. 9AM – Thompson, April
  3. NOON – Kanagy, Laura
  4. 3PM – Hillman, Chad
  5. 5PM – Cook, Carol

MONDAY, SEPT. 16TH

  1. 7AM – Little, Christine
  2. 9AM – Arthur, Shannon
  3. NOON – Essler, Blair
  4. 3PM – Ristau, Melinda
  5. 5PM – Hitt, Allan

TUESDAY, SEPT. 17TH

  1. 7AM – Burst, Ann
  2. 9AM – Ferron, Crystal
  3. NOON – Spinks, James
  4. 3PM – Booher, Sharelle
  5. 5PM – Smith, Angela

WEDNESDAY, SEPT. 18TH

  1. 7AM – Herzberg, Ashley
  2. 9AM – Boatwright, Melissa
  3. NOON – Gris, Ashley
  4. 3PM – Hayes, Erin
  5. 5PM – Miller, Candice

THURSDAY, SEPT. 19TH

  1. 7AM – Barrineau, Sherry
  2. 9AM – Whitaker, Brittany
  3. NOON – Carlton, Ashton
  4. 3PM – Kennedy, Debra
  5. 5PM – Hadden, Lauren

FRIDAY, SEPT. 20TH

  1. 7AM – Morgan, Ashley
  2. 9AM – Black, Cindy
  3. NOON – Hadden, Macy
  4. 3PM – Spinks, Joyce
  5. 5PM – Bailey, Craig

MONDAY, SEPT. 23RD

  1. 7AM – Gentry, Samantha
  2. 9AM – Adams, Brad
  3. NOON – Betosky, Diana
  4. 3PM – Cook, Carol
  5. 5PM – Boone, Bo

TUESDAY, SEPT. 24TH

  1. 7AM – Thomas, Ashley
  2. 9AM – Jimenez, Jamie
  3. NOON – Saxon, Pat
  4. 3PM – Jerrell, Wes
  5. 5PM – Harley, Emily

WEDNESDAY, SEPT. 25TH

  1. 7AM – Shields, Cathy
  2. 9AM – Reeves, Sandy
  3. NOON – Harley, Emily
  4. 3PM – Dickenson, Tony
  5. 5PM – Smith, Russell

THURSDAY, SEPT. 26TH

  1. 7AM – Glosson, Sonya
  2. 9AM – Grandy, Sandra
  3. NOON – Evans, Madison
  4. 3PM – Washington, Denise
  5. 5PM – Grigsby, June

FRIDAY, SEPT. 27TH

  1. 7AM – Burch, Christa 
  2. 9AM – Degennaro, Mike
  3. NOON – Taylor, Jennifer
  4. 3PM – Kane, Michael
  5. 5PM – Reese, Becky

MONDAY, SEPT. 30TH

  1. 7AM – Lewless, Jessica
  2. 9AM – Coker, Nicole
  3. NOON – Hoops, Donna
  4. 3PM – Lane, Megan
  5. 5PM – Boswell, Jessie

TUESDAY, OCT. 1ST

  1. 7AM – Corbett, Jennifer
  2. 9AM – Aiken, Kay
  3. NOON – Mattock, Kristina
  4. 3PM – Bodie, Dee
  5. 5PM – Gonzalez, Rafael

WEDNESDAY, OCT. 2ND

  1. 7AM – Thompson, Derek
  2. 9AM – Drummond, Cindy
  3. NOON – McAlister, Dennis
  4. 3PM – Lane, Nicole
  5. 5PM – Corbett, Jennifer

THURSDAY, OCT. 3RD

  1. 7AM – Garnell, Amber
  2. 9AM – Singletary, Rachel
  3. NOON – Reames, Chip
  4. 3PM – Barton, Rhonda
  5. 5PM – Greene, Annette

FRIDAY, OCT. 4TH

  1. 7AM – Amerson, Jordan
  2. 9AM – Williamson, Jessica
  3. NOON – Roy, Christine
  4. 3PM – Broome, Mary
  5. 5PM – Canfield, Charlie

MONDAY, OCT. 7TH

  1. 7AM – McElroy, Dana
  2. 9AM – Shepeard, Sue
  3. NOON – Burgess, Tracy
  4. 3PM – Bethune, Lauren
  5. 5PM – Loftis, Tonya

TUESDAY, OCT. 8TH

  1. 7AM – Lafontaine, Chase
  2. 9AM – Ortega, Brittany
  3. NOON – Millon, Kathy
  4. 3PM – Jones, Tina
  5. 5PM – Bethune, Lauren

WEDNESDAY, OCT. 9TH

  1. 7AM – Hurst, Antonio
  2. 9AM – Cook, Tim
  3. NOON – Pearson, Brandie
  4. 3PM – Herron, Paige
  5. 5PM – Fulcher, Jackie

THURSDAY, OCT. 10TH

  1. 7AM – Judy, Edward
  2. 9AM – Sellers, Stacy
  3. NOON – Papalski, Joe
  4. 3PM – Coleman, Savannah
  5. 5PM – Perry, Sierra

FRIDAY, OCT. 11TH

  1. 7AM – Seguin, Christina
  2. 9AM – Richardson, Josh
  3. NOON – Moore, Doug
  4. 3PM – McGee, Jessica
  5. 5PM – Hoffman-Wright, Beverly

MONDAY, OCT. 14TH

  1. 7AM – Roberts, Hannah
  2. 9AM – Adams, Diane
  3. NOON – Wade, Ann
  4. 3PM – Davis, Michael
  5. 5PM – Smith, Michael

TUESDAY, OCT. 15TH

  1. 7AM – Cooper, Melissa
  2. 9AM – Grice, Casey
  3. NOON – Farins, Angela
  4. 3PM – Byers, Sherry
  5. 5PM – Holmes, Jordon

WEDNESDAY, OCT. 16TH

  1. 7AM – Davis, Sharon
  2. 9AM – Rogers, Karen
  3. NOON – Scholtes, Gerald
  4. 3PM – Oglesby, Jennie
  5. 5PM – Edwards, Shelby

THURSDAY, OCT. 17TH

  1. 7AM – Wall, John
  2. 9AM – Reyes, Keri
  3. NOON – Brown, Summer
  4. 3PM – Crenshaw, Dayna
  5. 5PM – Lenartz, Allison

FRIDAY, OCT. 18TH

  1. 7AM – Thompson, Tonya
  2. 9AM – Cameron, Doug
  3. NOON – Cota, Mark
  4. 3PM – McCook, Hunter
  5. 5PM – Brumitt, Shelby

MONDAY OCT. 21ST

  1. 7AM – Mullner, Claudia
  2. 9AM – Gregory, Heather
  3. NOON – Miles, Kevin
  4. 3PM – Taylor, Dawn
  5. 5PM – Probus, Elizabeth

TUESDAY, OCT. 22ND

  1. 7AM – Hembree, Melissa
  2. 9AM – Barrett, Susan
  3. NOON – Kervin, Kaleigh
  4. 3PM – Baker, Paula
  5. 5PM – Meyers, Elizabeth

WEDNESDAY, OCT. 23RD

  1. 7AM – Grey, Tamara
  2. 9AM – McDowell, Ken
  3. NOON – Bledsoe, Tijuana
  4. 3PM – Mitchell, Amy
  5. 5PM – Taylor, Jennifer

THURSDAY, OCT. 24TH

  1. 7AM – Sizemore, Kerri
  2. 9AM – Wakefield, Laura
  3. NOON – Swiger, Cody
  4. 3PM – Brock, Wendell
  5. 5PM – Cook. Janice

FRIDAY, OCT. 25TH

  1. 7AM – Datka, Tim
  2. 9AM – Spencer, Jennifer
  3. NOON – Moore, Vicki
  4. 3PM – Boatwright, Rodney
  5. 5PM – Ray. Diane

MONDAY, OCT. 28TH

  1. 7AM – Roberts, Hannah
  2. 9AM – Wilson, Julianna
  3. 11AM – Willis, Sienna
  4. NOON – Simmons, Allana
  5. 3PM – Hamby, Pennelope
  6. 5PM – Buckner, Jennifer

TUESDAY, OCT. 29TH

  1. 7AM – Scott, Sarah
  2. 9AM – Hurt, Mary
  3. NOON – Willis, Lynn
  4. 3PM – Pajerski, Patrick
  5. 5PM – Pittman, Sue

WEDNESDAY, OCT. 30TH

  1. 7AM – Jones, Jennifer
  2. 9AM – Arcuri, Debbie
  3. NOON – Guilfoyle, Joseph
  4. 3PM – O’Connor, Patrick
  5. 5PM – Jenkins, Jenna

THURSDAY, OCT. 31ST

  1. 7AM – Creech, Shannon
  2. 9AM – Dicks, Andie
  3. NOON – Horton, Lauren Collum
  4. 3PM – Byrnside, Amilia
  5. 5PM – Metts, Meridith

FRIDAY, NOV. 1ST

  1. 7AM – Whittenberger, Paul
  2. 9AM – Lowe, Tammy
  3. NOON – Hamby, Pennelope
  4. 3PM – Martin, Marcus
  5. 5PM – Langley, Amy

MONDAY, NOV. 4ST

  1. 7AM – Keeley, Alice
  2. 9AM – Hanks, AJ
  3. NOON – Daois, Gabom
  4. 3PM – Creech, Corlie
  5. 5PM – Barrett, Savoyia

TUESDAY, NOV. 5TH

  1. 7AM – Melchert, Connie
  2. 9AM – Penn, Kim
  3. NOON – Hollingsworth, Brittany
  4. 3PM – McMurdy, Sandra
  5. 5PM – Burkett, Julius

WEDNESDAY, NOV. 6TH

  1. 7AM – Crafton, Matt
  2. 9AM – Bethune, Aaron
  3. NOON – Beardone, Brittany
  4. 3PM – Kneece, Emily
  5. 5PM – Kellam, Stephen

THURSDAY, NOV. 7TH

  1. 7AM – Jimenez, Marcella
  2. 9AM – Widener, Andrea
  3. NOON – Goff, John
  4. 3PM – Drummond, Jennifer
  5. 5PM – Kenrick, Suzanne

FRIDAY, NOV. 8TH

  1. 7AM – Powell, Debra
  2. 9AM – Husband, Colby
  3. NOON – Richardson, Brian
  4. 3PM – Jenkins, Jenna
  5. 5PM – Harrison, George

MONDAY, NOV. 11TH

  1. 7AM – Cale, Susan
  2. 9AM – Norris, Michelle
  3. NOON – Miller, Blake
  4. 3PM – Anderson, Wendy
  5. 5PM – Crafton, Matthew

TUESDAY, NOV. 12TH

  1. 7AM – Jackson, Richard
  2. 9AM – Collins, Jennifer
  3. NOON – Landrum, Melissa
  4. 3PM – Huffman, Corey
  5. 5PM – Collins, Karen

WEDNESDAY, NOV. 13TH

  1. 7AM – Collins, Karen
  2. 9AM – Ivey, Sandy
  3. NOON – Baggott, Melinda
  4. 3PM – Edwards, Holly
  5. 5PM – Livingston, Jay

THURSDAY, NOV. 14TH

  1. 7AM – Johnson, Lance
  2. 9AM – Mitchell, Celine
  3. NOON – Bollick, Leslie
  4. 3PM – Hutto, Amanda
  5. 5PM – Bonczkowski, Mary Lou

FRIDAY, NOV. 15TH

  1. 7AM – Hall, Tassy
  2. 9AM – Clay, Donna
  3. NOON –
  4. 3PM –
  5. 5PM –